OPINIE MOICH KLIENTÓW

Agnieszka, Szczecin

Pan Radosław Wabiński to kompetentny ekspert finansowy z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta. Potrafi pomóc w wyborze odpowiedniego kredytu i wyjaśnić wszelkie z nim związane ewentualne wątpliwości. Duży zakres wiedzy, możliwości i pełen profesjonalizm to w skrócie opisuje pana Radka. Współpraca przebiegała w pełnym zaangażowaniu, a każde spotkanie w miłej atmosferze. Wszystkie formalności przeprowadzone bardzo sprawnie. Jeśli tylko będziemy potrzebowali pomocy, na pewno kolejny raz skorzystamy z usług Pana Radosława. To człowiek, którego będziemy z czystym sumieniem polecać i chwalić.

Waldemar, Pyrzyce

Nieruchomość, którą kupiliśmy na kredyt hipoteczny była zupełnie nieprzygotowana do sprzedaży. Ekstremalnie trudne warunki – wady prawne, zajęcia komornicze. Po ujawnieniu tych faktów wydawało się, że na kredyt nie mamy żadnych szans. Jednak dzięki pomocy Radosława Wabińskiego udało się przebrnąć przez wszystkie przeszkody, a było ich nieproporcjonalnie dużo, jak na jeden kredyt. Jesteśmy pod wrażeniem jakości pracy pana Radka. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Niezwykłe zaangażowanie i oddanie sprawiało wrażenie, że przygotowuje ten kredyt nie dla nas tylko dla siebie. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że pracuje równolegle z innymi klientami, ale byliśmy przekonani, że jesteśmy jedynymi. Taki ekspert to skarb. Dzięki niemu dostaliśmy kredyt i kupiliśmy dom. Teraz możemy polecić jego usługi tym, którzy potrzebują wziąć kredyt, a nie bardzo wiedzą jak się do tego zabrać. Z panem Radkiem jesteście skazani na sukces.

Łukasz i Justyna, Szczecin

Koleżanka z pracy bardzo zadowolona z usług Pana Radosława z czystym sercem poleciła go mnie i mojej żonie. Spodziewaliśmy się w niedługim czasie dziecka i zależało nam na jak najszybszym i profesjonalnym załatwieniu kredytu. Jak się okazało moja koleżanka miała w 100% rację. Pan Radosław był najlepszym ekspertem na jakiego mogliśmy trafić. Czas od pierwszej wizyty u Niego do uruchomienia kredytu był naprawdę krótki, opieka Pana Radka na najwyższym poziomie a i do dzisiaj potrafi zadzwonić i zapytać co u Nas. Chapeau bas. Oby więcej takich ekspertów. Na pewno nie jest to jedyna moja współpraca z Panem Radosławem.

Agata, Szczecin

Szczerze polecam Pana Radosława. Mój przypadek był dosyć specyficzny, jednak szybkość działania oraz pełen profesjonalizm eksperta pozwoliło w krótkim okresie uzyskać kredyt hipoteczny na wymarzone M. Pan Radosław Wabiński zna się bardzo dobrze na tym co robi oraz znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Jest osobą miłą, życzliwą i bardzo kontaktową. Na pewno z czystym sumieniem będę polecać Pana Radosława, zwłaszcza za jego profesjonalizm oraz szybkość działania:)

Grażyna, Szczecin

Z usług Pana Radka korzystała już cała rodzina i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni! Zawsze świetnie wszystko wytłumaczy. Nie trzeba się o nic martwić, większość formalności załatwia za nas i zawsze można liczyć na jego pomoc. Świetny eskpert!

Emilia, Goleniów

Bardzo dobry specjalista, pomocny na każdym etapie starań o kredyt hipoteczny. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Potrafi złapać bardzo dobry kontakt z klientem. Szczerze polecam!!!

Magda i Wojtek, Police

Pan Radosław jest ekspertem naprawdę godnym polecenia. Śmiejemy się z mężem, że gdyby nie Pan Radek, to byśmy dalej nie mieli mieszkania:) Cały proces kredytu hipotecznego jest bardzo skomplikowany, a dzięki Niemu przeszliśmy przez to bez problemu. Wszystko wyjaśnione, dokumenty w banku przygotowane. Przyszliśmy, podpisaliśmy i mieliśmy z głowy. Znajomym przekazujemy namiary na Pana Radka z czystym sumieniem i z pewnością, że im również pomoże:)

Wojciech, Szczecin

Pan Radosław został nam polecony przez osoby, które korzystały wcześniej z jego usług – teraz my polecamy i polecać będziemy!!! Szczególnie, że byliśmy klientami z dosyć skomplikowaną sytuacją i nasza wspólna podróż przez wszystkie procedury i życiowe zawirowania trwała dość długo. Bez pomocy i ogromnego zaangażowania Pana Radosława Wabińskiego nigdy by się to nie udało! Czuliśmy się “zaopiekowani”, bezpieczni, informowani na bieżąco i poprowadzeni przez świat bankowych formalności w sposób dla nas niezauważalny! Zawsze miły, podtrzymywał nas na duchu i w rezultacie wszystko się udało doskonale! Prawdziwy profesjonalista! Polecamy jak najbardziej!

Krzysztof, Bezrzecze

Ja także trafiłem do Pana Radka z polecenia. Załatwienie kredytu hipotecznego to czysta przyjemność, jak ma się takiego eksperta po swojej stronie:) Rzeczowo i konkretnie, razem przeanalizowaliśmy za i przeciw ofert różnych banków. Nie dość, że wszystko wytłumaczył, to jeszcze nie musiałem latać z papierami. Gorąco polecam!

Marta i Bartosz, Szczecin

Świetna, profesjonalna pomoc zarówno na etapie wyboru oferty kredytowej, jak i podczas całego dalszego procesu. Pan Radosław w sposób konkretny i przejrzysty przedstawił dostępne oferty i je z nami przeanalizował, odpowiadając na wszystkie nurtujące nas pytania. Na kolejnym etapie pilnował wszystkich dokumentów, a było ich sporo i bank co chwilę upominał się jeszcze o jakieś kolejne. Pan Radosław był z nami również przy podpisywaniu umowy, dopilnował wszystkich uzgodnionych warunków, tłumaczył nam poszczególne zapisy. Rzetelny i komunikatywny. Gorąco polecamy:)

Andrzej, Wołczkowo

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Radosławem Wabińskim. Niezwykle rzetelny, skrupulatny i pomocny ekspert, a przy tym niesamowicie zaangażowany i posiadający ogromną wiedzę na temat rynku kredytów hipotecznych. Jeśli przyjdzie nam kiedyś ponownie składać wniosek o kredyt hipoteczny to tylko za jego pośrednictwem. Polecamy.

Piotr, Bezrzecze

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Radka. Jest osobą bardzo kompetentną, życzliwą, zaangażowaną. Dzięki jego pomocy w ekspresowym tempie uzyskałem kredyt hipoteczny. Wszystkimi formalnościami zajął się oczywiście Pan Radek. Poleciłem Pana Radka swoim znajomym, którzy skorzystali z jego pomocy i są również bardzo zadowoleni. Szczerze polecam.

Joanna, Bezrzecze

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Radosławem Wabińskim. Jest osobą niezwykle rzetelną, profesjonalną, pomocną. Bardzo szybko i sprawnie dopomógł przy uruchomieniu kredytu hipotecznego. Pan Radosław posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w prosty i przejrzysty sposób przekazać, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie podczas skomplikowanych procedur bankowych. Gorąco polecam.

Paweł, Koszalin

Ekspert bardzo rzeczowy i kompetentny. Do tego dyspozycyjny i godny zaufania. W sposób jasny i klarowny przeprowadził przez cały proces wyboru i uruchomienia kredytu. Kontakt stały i elastyczny, umożliwiający spotkania i załatwianie formalności w dogodnym dla klienta terminie. Zdecydowanie godny polecenia!

Wioletta, Police

Pan Radosław Wabiński wykonuje swoją pracę w sposób profesjonalny, na najwyższym poziomie. Podchodzi do klienta indywidualnie i stara się pomóc w najdrobniejszych szczegółach. Ogromna wiedza merytoryczna i doświadczenie sprawia, że proces wyboru banku przebiega szybko i sprawnie. Wszystkie możliwe formalności załatwia w banku osobiście bez zbędnego angażowania klienta. Wysoka kultura osobista sprawia, że współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Na pewno skorzystam z jego usług przy kolejnej okazji. Najlepszy profesjonalny ekspert kredytowy jakiego spotkałam!!!

Asia, Police

3xP. Pasja, Profesjonalizm, Perfekcja. Pan Radosław Wabiński jest bardzo rzetelny oraz posiada ogromną wiedzę. Dużym atutem jest indywidualne podejście do klienta. Trafiliśmy do Pana Radka przez znajomych, którym pomagał przy kredycie hipotecznym, jesteśmy im za to bardzo wdzięczni, bo nie wyobrażamy sobie współpracy z nikim innym. Posiada dużo cierpliwości oraz bardzo angażuje się w swoją pracę. Dodatkowym plusem jest stały kontakt. Zdecydowanie polecamy.

Magdalena, Szczecin

Pan Radosław Wabiński jest osobą niezwykle kompetentną. Przeprowadził nas przez cały proces wyboru i uzyskania kredytu na zakup mieszkania bardzo sprawnie. Rzetelnie informował o postępach, przesyłał dokumenty, pertraktował z bankami. To dało nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zdecydowanie polecam współpracę z panem Radosławem, w szczególności osobom zapracowanym i zabieganym.

Dominika, Szczecin

Pan Radosław Wabiński, okazał się ekspertem najwyższej klasy w swej dziedzinie, porównując moje rozmowy z innymi pośrednikami. Informacje były przedstawione w sposób czytelny i przejrzysty a dodatkowo Pan Radek wyręczał mnie we wszystkich możliwych kwestiach związanych z formalnościami, cierpliwie odpowiadając na każde zadane pytanie, nawet kilkukrotnie. Z czystym sumieniem w pełni polecam usługi Pana Radosława Wabińskiego, kładąc nacisk na to, że interes klienta jest dla Niego priorytetem.

Marcin, Warszawa

Pan Radosław Wabiński okazał się nieocenioną pomocą przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Fachowa pomoc, dobry kontakt oraz rzetelne informacje sprawiły, że oszczędziłem mnóstwo własnego czasu, a cały proces przebiegł bezproblemowo. Serdecznie polecam!

Mirek, Szczecin

Mogę polecić Pana Radosława Wabińskiego z czystym sumieniem każdemu kto pragnie uzyskać kredyt hipoteczny na zakup upragnionego M. Pan Radosław bardzo rzetelnie i skrupulatnie podchodzi do każdego zagadnienia, potrafi bardzo profesjonalnie wytłumaczyć każdą kwestię dotyczącą kredytu, jest świetnym ekspertem i pomimo ciągłego braku czasu z mojej strony potrafił wynegocjować świetne warunki w naprawdę krótkim czasie. Tak więc jeżeli chcecie Państwo zdobyć kredyt na dobrych warunkach na wymarzone mieszkanie, polecam Pana Radosława. Pan Radosław Wabiński to “odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku”. Polecam z czystym sumieniem.

Kamila, Pyrzyce

Pan Radosław Wabiński jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Kontakt z Nim był w pełni profesjonalny. Jakość informacji, które przekazywał Pan Radosław była zrozumiała i przydatna w dalszych działaniach. Kultura osobista, zaangażowanie sprawą było na najwyższym jakościowo poziomie. Terminowość spotkań była idealnie dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Z pełną odpowiedzialnością mogę ocenić pracę, zaangażowanie i profesjonalizm Pana Radosława na 6+. Jakość pracy Pana Radosława jest w pełni godna polecenia!!!

Iwona, Szczecin

Polecam usługi Pana Radosława Wabińskiego. Pełen profesjonalizm i bardzo pozytywne podejście do klienta. Niesamowita znajomość rynku finansowego i wyszukiwanie ofert banków uszytych na miarę każdego indywidualnego klienta z krawiecką dokładnością. Wszystko zapięte na ostatni guzik – od chwili pierwszego spotkania, do momentu uzyskania finansowania.

Marta, Szczecin

Pan Radosław dał się poznać jako świetny profesjonalista, podchodzący do każdego klienta indywidualnie i poświęcający mu całą swoją uwagę. Potrafi dobrać kredyt dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Wszelkie niejasności oraz skomplikowane formuły potrafi przełożyć na ludzki, dający się zrozumieć język. Informuje o każdym kolejnym kroku na bieżąco i prowadzi przez całą procedurę kredytową w sposób jasny i rzetelny. Zdecydowanie polecam.

Liliana, Gdańsk

Dołączam się do wszystkich zadowolonych klientów Pana Radosława Wabińskiego. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Oszczędziłam dużo czasu, a przede wszystkim nerwów, za co bardzo dziękuję:)

Piotr, Szczecin

Pan Radosław jest znakomitym specjalistą, dzięki niemu udało nam się przejść proces kredytowy niemal bezproblemowo (mimo komplikacji związanych z nieruchomością). Jego profesjonalne podejście widać od samego początku, jest otwarty, pomocny i bardzo kontaktowy. Prowadzi przez proces od początku do końca, w każdej chwili będąc do pełnej dyspozycji, służąc wiedzą i doświadczeniem.

Paweł, Pyrzyce

Miałem skomplikowaną sytuację i mało czasu. Pan Radosław Wabiński, mimo mojego zwątpienia, wszystko dopilnował, choć sam nie wierzyłem, że się uda. Profesjonalna obsługa. Polecam Gorąco.

Łukasz, Chojna

Zdecydowanie polecam. Pan Radosław Wabiński to właśnie taki fachowiec od kredytów, jakiego potrzebowałem. Kompleksowa, sprawna i bardzo fachowa obsługa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Jakub, Szczecin

Bardzo kompetentny ekspert finansowy, zawsze zna odpowiedz na każde pytanie. Szybko znajduje rozwiązania, przy współpracy nie ma nigdy problemów i wszystkie przeszkody zostają pokonane zanim jeszcze wyjdą na światło dzienne. Wyprzedza potrzeby i je spełnia! Super człowiek z doświadczeniem, którego mało kto może się dorobić. Doskonale wykorzystuje wiedzę i znajomość rynku! Bardzo polecam kooperować z Panem Radosławem Wabińskim, to zawsze przynosi owoce.

Agnieszka, Szczecin

Rzetelna wiedza, doświadczenie i elastyczność. Pan Radosław kieruje się dobrem klienta, pokazując wady i zalety każdego z możliwych rozwiązań oraz drogę do pozytywnej finalizacji przedsięwzięcia.

Beata, Świnoujście

Pan Radosław Wabiński jest wymarzonym ekspertem finansowym. Proponowana skala ocen (gwiazdek) jest w jego przypadku zbyt mała – w każdej kategorii proponuję 6 gwiazdek. Poza wysokimi kompetencjami, w szczególności bardzo dużą wiedzą, komunikatywnością, punktualnościa i pamięcią, posiada bardzo szczególną cechę – identyfikuje się z klientem. Czyli nie tylko załatwia za nas sprawę zapinając ją na ostatni guzik, ale również za nas się “martwi” załatwieniem tej sprawy. Skorzystałam z pomocy Pana Radosława już 2 razy i zawsze było tak samo profesjonalnie i empatycznie. Gorąco polecam.

Maciej, Szczecin

W życiu ważne jest aby trafiać na właściwych ludzi. Dzięki rekomendacji znajomych umówiliśmy się z Panem Radosławem na wstępne spotkanie dotyczące kredytu hipotecznego. Pomimo, że termin realizacji był dość odległy, a my nie mieliśmy jasno określonych preferencji, od pierwszego momentu zostaliśmy potraktowani bardzo poważnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Radosława bez jakichkolwiek problemów przeszliśmy przez proces weryfikacyjny i otrzymaliśmy kredyt hipoteczny. Wsparcie na każdym etapie procesu, bardzo dobry kontakt i rzetelność to rzeczy, które cechują tego eksperta finansowego. Serdecznie polecamy współpracę z Radosławem Wabińskim.

Jakub, Szczecin

Świetny kontakt, wiedza, profesjonalizm i cierpliwość w tłumaczeniu rzeczy dla zwykłego człowieka niezrozumiałych:) Opieka na każdym etapie, indywidualne podejście, cenne wskazówki. Gorąco polecam usługi Pana Radosława Wabińskiego.

Kornel, Szczecin

Pan Radosław Wabiński został mi przedstawiony przez polecenie. Każdy element polecenia zgadzał się z opisem. Pracuję w nietypowych godzinach, ale pan Radek był zawsze dostępny. Otrzymaliśmy z żoną wyłącznie przydatne informacje, jednak odpowiedział także na każde z naszych pytań i wątpliwości. Z pełnym zaangażowaniem przeprowadził nas przez procedurę uzyskania kredytu hipotecznego. Szczerze polecam.

Małgorzata, Szczecin

Polecam z całego serca! Gdyby nie Pan Radek to pewnie nie udałoby mi się uzyskać kredytu hipotecznego z uwagi na specyficzną umowę okresową, ale jednak się udało. Zawsze merytoryczny, konkretny i uśmiechnięty. Mogłam zadzwonić do niego o każdej porze i uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytania, gdy nie mógł odebrać to zawsze oddzwaniał. Bardzo miło wspominam naszą współpracę, a dzięki Panu Radkowi, nie taki kredyt straszny;)

Michał, Goleniów

Korzystaliśmy z wiedzy i pomocy Pana Radosława przy kredycie hipotecznym na budowę Naszego domu. Szczegółowo odpowiadał na pytania, służył radą na każdym etapie, jak i trzymał rękę na pulsie, aż do podpisania umowy. Wymieniliśmy z Panem Radosławem mnóstwo maili, przeprowadziliśmy godziny rozmów, ale w końcu udało się dopiąć wszystko do końca z łatwością, której się nie spodziewaliśmy. Przeprowadził Nas przez cały proces kredytu za rękę. Serdecznie polecamy każdemu znajomemu, jak i również innym, Pana Radosława Wabińskiego. To człowiek godny zaufania i z fachową wiedzą. Bardzo dziękujemy.

Radosław, Myślibórz

Pan Radek to zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Duże zaangażowanie oraz ogromna wiedza. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która zwieńczyła się zakupem przez nas nieruchomości. Jeszcze do Pana Radka wrócimy:)

Jan, Szczecin

The best mortgage specialist ever! After more than a year of hard work, Radosław Wabiński has successfully completed my very complex case to get a loan to buy my apartment. First of all, I would say thanks to his large experience and great skills in the banking sector but then, also thanks to a total availability and an incredible reactivity, qualities of service which are so rare nowadays! I want to thank him once again for making my project a reality. As an extremely professional and friendly person, I highly recommend his services to everyone!

Agata, Szczecin

Without details let’s say that our case was not the easiest one but Pan Radosław always found the solution. I did not have any negative experience with him. He was always nice, helpful, polite, and he could explain everythig about the complicated financial terms and situations for us in an understandable way. Most importantly for me, he did it in English and Polish as well.