O MNIE

Witaj,

Dziękuję za zainteresowanie moją osobą. Teraz proszę Ciebie jeszcze o chwilę cierpliwości, gdyż napiszę dlaczego warto się ze mną spotkać i skorzystać z mojej pomocy w uzyskaniu kredytu.

Nazywam się Radosław Wabiński i jestem niezależnym ekspertem finansowym, działającym na terenie Szczecina, jak i całego województwa zachodniopomorskiego.

Moje zainteresowanie finansami zaczęło się jeszcze na studiach i dlatego też na początek swojej drogi zawodowej wybrałem bank. Niemniej, po niemal trzech latach pracy w banku i wnikliwej obserwacji rynku zrozumiałem, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie oraz moich klientów będzie rozpoczęcie pracy w miejscu, gdzie będę miał dostęp do wszystkich interesujących ofert kredytowych na rynku, a nie tylko jednej konkretnej instytucji finansowej, której oferta w danym momencie niekoniecznie musi być najlepsza.

Dlatego też od wielu lat pomagam moim klientom spełniać marzenia o własnym „m” jako niezależny ekspert finansowy. Z mojej pomocy w uzyskaniu kredytu skorzystało już ponad pół tysiąca zadowolonych klientów. Co bardzo istotne, moja pomoc jest bezpłatna – za moją pracę płaci mi bank, w którym ostatecznie podpiszesz umowę i uruchomisz kredyt, bez jakichkolwiek kosztów po Twojej stronie.

Jakie są kolejne powody, dla których warto skorzystać właśnie z mojej pomocy?

Jedną z głównych zasad, które wyznaję, to umiejętność utożsamienia się z klientami, ich sytuacją finansową, preferencjami, problemami, rozterkami i wątpliwościami. Dlatego też, powierzając mi odpowiedzialność za sfinansowanie Twojej wymarzonej nieruchomości, masz pewność, że kredyt będzie uszyty na miarę Twoich potrzeb. Warto też zdać sobie sprawę, że najniższa marża i prowizja to nie wszystko – bardzo często wchodzą w grę detale, z których niekoniecznie zdajesz sobie sprawę na pierwszy rzut oka. Tutaj właśnie jest moja rola, aby uwypuklić każdą najmniejszą wadę i zaletę danej oferty kredytowej, abyś miał stuprocentową pewność, że wybrałeś tą najlepszą dla Ciebie.

Co więcej, jestem do Twojej dyspozycji również w późnych godzinach popołudniowych, zatem na spotkanie ze mną nie musisz urywać się z pracy, czy porzucać obowiązków zawodowych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej – poczekam aż skończysz pracę i będziesz miał wolną głowę aby móc posłuchać ode mnie co nieco na temat kredytów.

Jeśli to jeszcze Cię nie przekonało do wykonania telefonu do mnie, to pamiętaj proszę, że współpraca ze mną nie kończy się na podpisaniu umowy kredytowej w banku. Po uruchomieniu kredytu, zawsze pozostaję do Twojej dyspozycji. Być może za pewien czas uzbierasz wolne środki i zaczniesz zastanawiać się, czy warto nadpłacić kredyt – wówczas zawsze możesz zadzwonić do mnie abym pomógł Ci ustalić, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Może powiększy Ci się rodzina i trzeba będzie zamienić mieszkanie na dom. Co wówczas? Sprzedać mieszkanie, czy wynająć? Czy mam zdolność na dwa kredyty? Zadzwoń, pomogę, oczywiście jak zawsze bezpłatnie i niezmiennie dbając o jak najwyższą jakość moich usług.